• 0506 807 0470 (Mersin Psikolog)
  • Çiftlikköy Mahallesi, Life Plus Sitesi B Blok Kat:1 No:3 YENİŞEHİR MERSİN

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kahraman Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi 2015 yılında Uzman Psikolog Huriye Kahraman tarafından kurulmuştur.

Merkemizin kurulma amacı, edinilen bilgi, beceri ve deneyimlerin etik ilkelerden ödün verilmeden doğru şekilde insanlara sunulması ve insanların hayatlarında olumlu değişimler sağlanmasıdır. Bize başvuran kişilerin problemlerine rehberlik etmeye çalışırken en temel ilkelerimiz, sevgi, saygı, empati ve güven yaklaşımıyla hareket etmektir.

Psikoloji bilimi Türkiye de yeni yeni gelişmekte ve önemi anlaşılmakta olan fakat henüz suiistimallerden arındırılamamış bir alandır. Bu nedenle bu tür hizmetlerden yararlanmak isteyen bireylerin hizmeti alacakları uzmanların mezuniyet belgelerini, lisans eğitimlerini sorgulamaları yerinde olacaktır. Uzmanların alanlarında gerekli eğitimlere sahip ve deneyimli kişiler olması alınan hizmetin kalitesi ile doğru orantılıdır. Bu nedenle merkezimizde kendi alanlarında uzman ve tecrübeli psikologlar çalışmaktadır.

Uzun süreli psikolojik danışmanlık hizmeti almak ekonomik açıdan oldukça külfetlidir. Her gelir seviyesine hitap edebilmek ve merkezimizi tanıtmak amacıyla hizmetlerimizdeki ücretlendirmeler makul seviyelerde tutulmaktadır.

Psikolojik Hizmetler hiçbir tıbbi uygulamayı barındıramaz. Bu nedenle merkezimizde danışmanlık hizmetleri veren uzmanlar hiçbir tıbbi öneride bulunmazlar.
scroll up